centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
28 seminarium w cyklu BADANIA NAUKOWE "PROMOCJA DOROBKU NAUKOWEGO - RELACJE NAUKI Z MEDIAMI"
Warszawa, 24.01.2018 r. Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Prelegenci | Edwin Bendyk

Edwin Bendyk

Edwin Bendyk - dziennikarz, publicysta, pisarz, nauczyciel akademicki. Pracuje w tygodniku "Polityka", gdzie zajmuje się głównie tematyką cywilizacyjną i wpływem rozwoju nauki i techniki na kulturę i życie społeczne, polityczne, gospodarcze. Jednocześnie prowadzi zajęcia ze studentami - wykłada w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Collegium Civitas i Centrum Nauk Społecznych PAN.
Oprócz "Polityki" publikuje w "Przeglądzie Politycznym", "Krytyce Politycznej", "Kulturze współczesnej", tygodniku "Computerworld". Prowadzi blog "Antymatrix".

Prelegenci | Natalia Osica

Natalia Osica

Natalia Osica

założycielka pierwszej w Polsce agencji PR dla naukowców, instytucji naukowych i badawczych oraz uczelni. Była rzeczniczka prasowa Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz laureatka licznych nagród związanych z popularyzowaniem nauki. Specjalizuje się w PR nauki i budowaniu relacji (ukończyła socjologię na UW ze specjalizacją w zakresie mediacji, negocjacji i komunikacji interpersonalnej). Przez kilka lat była szefem działu PR w firmie Gemius. Pierwsze doświadczenia zbierała w agencji Lighthouse Consultants, gdzie obsługiwała klientów m.in. z branży finansowej. W 2011 roku, jako pierwszy rzecznik polskiej instytucji naukowej, otrzymała tytuł Popularyzatora Nauki od redakcji Nauka w Polsce PAP. W latach 2013-2014 pełniła funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych Naukowi.pl. Wykłada na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie SWPS. W 2016 magazyn biznesowy Brief umieścił Natalię w rankingu „50 kreatywnych w biznesie”. Otrzymała także nominację w konkursie „Businesswoman Roku 2016”, organizowanym przez PwC i redakcję Sukces pisany szminką.

Prelegenci | Marcin Wilkowski

Marcin Wilkowski

Marcin Wilkowski

Absolwent Instytutu Historii Uniwersytetu Gdańskiego, uczestnik programu doktorskiego Collegium Civitas w Warszawie. Twórca portalu Historia i Media. Pracował w Fundacji Nowoczesna Polska, koordynując działania Koalicji Otwartej Edukacji (KOED). Inicjator spotkań i warsztatów w ramach polskiej edycji THATCamp (The Humanities and Technology Camp). Współpracuje z Ośrodkiem KARTA, ruchem społecznym Obywatele Nauki oraz Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku. Obecnie pracownik Laboratorium Cyfrowego Humanistyki UW.

Program
Prelegenci
Informacje organizacyjne
Formularz zgłoszeniowy
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78