centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

szkolenie
SZACOWANIE RYZYKA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH
Warszawa, 8.11.2017 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak

Posiada wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętym bezpieczeństwie informacji. Jest absolwentką Podyplomowego Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW. Dysponuje uprawnieniami audytora wewnętrznego w zakresie Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą 27001.
W FORSAFE jest odpowiedzialna za utrzymywanie relacji z kontrahentami a także za koordynację projektów polegających na wdrożeniu systemów ochrony danych osobowych. Pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w kilkunastu podmiotach na terenie całej Polski. Prowadzi liczne szkolenia z tematyki ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji.
Prowadzi wykłady na Podyplomowym Studium Ochrony Danych Osobowych, organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego pod patronatem Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz ABW.

Prelegenci | Piotr Kawczyński

Piotr Kawczyński

Piotr Kawczyński

Audytor wiodący systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001, administrator bezpieczeństwa informacji posiadający wieloletnie doświadczenie w obsłudze oraz wdrażaniu systemów ochrony danych osobowych. Wykładowca Podyplomowych Studiów Ochrony Danych Osobowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Prelegent konferencji poświęconych technicznemu i informatycznemu zabezpieczeniu danych osobowych, również tych przetwarzanych w chmurze.

Program
Prelegenci
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78