centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
19 seminarium w cyklu INFORMATYKA W INSTYTUCJACH FINANSOWYCH ODPOWIEDZIALNOŚĆ BANKÓW ZA KRADZIEŻ PIENIĘDZY Z KONTA REGULACJE PRAWNE I ORZECZNICTWO SĄDOWE W TYM ZAKRESIE
Warszawa, 6.12.2017 Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Prelegenci |Dariusz Gradzi

Dariusz Gradzi

Dariusz Gradzi

Adwokat, członek Krakowskiej Izby Adwokackiej,
Partner, AKGK Adwokaci Kostański Gradzi Kuczara
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Stypendysta Fundacji im. Lesława A. Pagi. Współpracował z wiodącą kancelarią prawną, w której zajmował się prawem rynku kapitałowego i funduszy inwestycyjnych. Współpracował również z jednym z największych polskich TFI. Doradza na rzecz czołowej polskiej instytucji płatniczej. Prowadzi postępowania sądowe, w tym karne i arbitrażowe. Prelegent na wielu branżowych szkoleniach z zakresu regulacji prawnych dotyczących sektora usług płatniczych. Członek Komisji Szkolenia przy Krakowskiej Izbie Adwokackiej. Autor publikacji prawniczych z zakresu usług płatniczych oraz bezpieczeństwa transakcji płatniczych.

Prelegenci |Adam Haertle

Adam Haertle

Adam Haertle

Adam Haertle, ZaufanaTrzeciaStrona.pl Twórca i redaktor naczelny jednego z najpopularniejszych serwisów poświęconych bezpieczeństwu. Bezpiecznik z powołania i zamiłowania, zapalony prelegent i trener, bawiący i uczący słuchaczy w kraju i za granicą. Przez ostatnie kilkanaście lat odpowiadał za kwestie bezpieczeństwa informacji w UPC Polska. Dzisiaj skupia siły na opisywaniu zagrożeń w świecie cyber i edukacji użytkowników.

Prelegenci |Bartosz Wyżykowski

Bartosz Wyżykowski

Bartosz Wyżykowski

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwent Szkoły Prawa Niemieckiego przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2009 – 2015 r. związany z Konfederacją Lewiatan, gdzie zajmował m.in. stanowisko Zastępcy Dyrektora Departamentu Prawnego, odpowiadając za współpracę z bankami, instytucjami pożyczkowymi, firmami leasingowymi, zakładami ubezpieczeń, czy biurami informacji gospodarczej, w obszarach regulacyjnych i legislacyjnych. Od 2016 r. zastępca Dyrektora Wydziału Klienta Rynku Bankowo-Kapitałowego w Biurze Rzecznika Finansowego. Odpowiedzialny za koordynację Zespołu Prawnego, którego zadaniem jest m.in. rozpatrywanie wniosków klientów podmiotów rynku finansowego w indywidualnych sprawach, przygotowywanie istotnych poglądów w sprawach cywilnych i kierowanie do Sądu Najwyższego wniosków o rozstrzygnięcie występujących w orzecznictwie rozbieżności w wykładni prawa. Specjalizuje się w prawie cywilnym i prawie ochrony konsumentów.

Program
Prelegenci
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78