centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
72 seminarium w cyklu IFORMATYKA KORPORACYJNA "KONTROLA JAKOŚCI KODU W PRAKTYCE - TRUDNA SZTUKA ZARZĄDZANIA TESTOWANIEM OPROGRAMOWANIA"
Warszawa, 29.11.2017 Koordynator: Paulina Solińska

PRELEGENCI

Prelegenci | Paweł Noga

Paweł Noga

Paweł Noga

Na początku kariery testował webserwisy i aplikacje mobilne, później zajął się walidacją hardware'u i dedykowanego mu oprogramowania, teraz uczestniczy w kontroli jakości projektów z dziedziny Deep Learningu. W Intelu pracuje w Artificial Inteligence Products Group, gdzie odpowiada za benchmarki wszystkich produktów oraz wsparcie zespołów deweloperskich, produktowych, marketingowych i współpracujących bezpośrednio z klientami. Poza testami zawodowo zajmuje się przekazywaniem wiedzy i doświadczenia studentom. Jestem wielkim fanem sposobu nauczania jaki praktykował Richard Feynman, tak więc jego prelekcje są oparte na praktycznych problemach, pełne anegdotek i niejednokrotnie zawierają proste i naiwne pytania, na które tylko wydaje nam się, że znamy odpowiedzi. Występował jako prelegent na kilkudziesięciu wydarzeniach związanych z branżą IT.

Prelegenci |Karolina Zmitrowicz

Karolina Zmitrowicz

Karolina Zmitrowicz – pracuje w branży IT od ponad 10 lat. Posiada międzynarodowe doświadczenie w zakresie analizy biznesowej i inżynierii wymagań, zarządzania jakością i projektami. Pracowała dla wiodących instytucji finansowych w RPA, Holandii, Austrii, Słowacji, Włoszech i w Polsce. Obecnie niezależny konsultant IT w obszarze biznesu i technologii. Autorka wielu publikacji oraz książek, m.in. Inżynierii wymagań w praktyce (PWN 2014). Wykładowca akademicki na studiach podyplomowych „Tester oprogramowania” oraz kierownik studiów podyplomowych „Inżynieria wymagań w projektach informatycznych”. Bierze aktywny udział w pracach Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych i innych inicjatywach mających na celu budowanie świadomości pro-jakościowej w IT.

Prelegenci |Marek Żukowicz

Marek Żukowicz

Marek Żukowicz

Absolwent matematyki na Uniwersytecie Rzeszowskim, autor artykułów naukowych oraz popularno-naukowych, pracuje jako tester. Jego zainteresowania skupiają się wokół testowania oraz kontroli jakości oprogramowania. Interesuje się zastosowaniami modeli matematycznych w procesie testowania oprogramowania, automatyzacją testowania.

Program
Prelegenci
Informacje organizacyjne
Formularz zgłoszeniowy
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78