centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

seminarium
37 seminarium z cyklu GIS W PRAKTYCE "PROFESJONALNE ZASTOSOWANIA GEOPORTALI I MAP CYFROWYCH"
Warszawa, 13.12.2017 Koordynator: Iwona Brokowska

PRELEGENCI

Prelegenci | Szymon Ciupa

Szymon Ciupa

Szymon Ciupa

Ekspert ds. Smart City i GIS. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie we wspieraniu administracji samorządowej we wdrażaniu inteligentnych technologii. Specjalizuje się m.in. tematyce cyfrowej gospodarki przestrzennej, zastosowaniu danych przestrzennych i wskaźników do oceny wydajności miasta, ISO37120 oraz miejskich systemach informacji przestrzennej. Realizował projekty z zakresu GIS, e-administracji oraz analizy i wizualizacji danych m.in. dla: Urzędu Miasta Kielce (zdobywca wielu prestiżowych nagród za system informacji przestrzennej, w tym wyróżnienie podczas kongresu Smart City Expo w Barcelonie), Urzędu Miasta Gliwice, Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza, Urzędu Miasta Opole, Urzędu Miasta Toruń, Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi czy Metropolii Poznań. Jest autorem publikacji naukowych i artykułów, które ukazały się m.in. w Studiach Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN, The GIS Professional (USA), miesięczniku Urbanista, czasopiśmie Inteligentne Miasta i Regiony. Wykłada na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzi bloga o miastach inteligentnych w Polsce: www.smartcity-expert.eu

Prelegenci | Marlena Jankowska

Marlena Jankowska

Marlena Jankowska

Doktor nauk prawnych; adwokat; adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego i Prawa Prywatnego Międzynarodowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach; tworzy projekty badawcze poświęcone zagadnieniom geoinformacji i prawa autorskiego w społeczeństwie informacyjnym przy Polskiej Fundacji Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum w Warszawie oraz fundacji Instytut Własności Intelektualnej (IIP) w Katowicach; członek grupy roboczej Licensing Working Group OSMF. W 2016 r. otrzymała prestiżowe stypendium rządu Australii, w ramach którego realizowała projekt dotyczący praw autorskich do map cyfrowych przy Uniwersytecie Technologicznym w Sydney (Endeavour Research Fellowship); autorka ok. 100 publikacji z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa cywilnego i prawa gospodarczego; prezes fundacji IIP (iip.edu.pl)

Prelegenci |Łukasz Prażmo

Łukasz Prażmo

Łukasz Prażmo

od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo nowoczesnymi analizami przestrzennymi i wdrażaniem Systemów Informacji Przestrzennej (GIS). Autor kilkudziesięciu wystąpień i artykułów dotyczących wykorzystania danych przestrzennych oraz dobrych praktyk związanych z zastosowaniem GIS w różnych branżach. Na co dzień zarządza projektami w firmie GIS-Expert.

Prelegenci |Kamil Sukiennik

Kamil Sukiennik

Kamil Sukiennik

Specjalista GIS i instruktor kursów w Esri Polska. Absolwent Międzywydziałowego Studium Gospodarki Przestrzennej SGGW. Poprowadził ok. 680 dni szkoleń dla ponad 2000 kursantów w różnych miejscowościach w Polsce. Autor wielu artykułów dotyczących zastosowań GIS.

Program
Prelegenci
Firmy w programie
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78